Plzeň II.

15.09.2024

Areál pivovaru PP

Začátek od 15:00

PROGRAM

MAPA AREÁLU

PLATBY V AREÁLU

KUDY ZA NÁMI

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

PODMÍNKY

PROGRAM

15:00

Otevření areálu

16:00 - 16:40

malá stage

MIRAI Akustický koncert

17:00 - 17:30

malá stage

Matěj Plšek

17:15 - 18:00

MIRAI Zóna

Autogramiáda

17:30 - 18:15

hlavní stage

Minami

18:20 - 18:50

malá stage

MIRAI TALK SHOW & Kolo smůly

19:00 - 19:50

hlavní stage

Adam Mišík

20:00 - 20:20

hlavní stage

Vyhlášení tomboly

20:30 - 22:00

hlavní stage

MIRAI MEGAKONCERT

22:05 - 22:30

malá stage / MIRAI Zóna

Afterparty warm-up

22:30 - 00:00

malá stage / MIRAI Zóna

DJ MIRAI "až do rána"

DEN S NÁMI

MIRAI AKUSTICKÝ KONCERT

Co by to bylo za letní pohodu bez toho, abychom si společně zazpívali. Ještě než rozbalíme velkolepou show na hlavní stage, stavte se za námi na akustický koncert, který zažijete jedině na MIRAI SUMMER FESTU, protože na žádném fesťáku tohle neuvidíte. Zahrajeme vám zblízka, akusticky a bez příkras.

Blíž už to nejde

Herní zóna

Schovej se na chvíli do stínu a přijď si zahrát do PLAYSTATION HERNÍ ZÓNY. Konzole s množstvím her od PS budou k dispozici po celý den, takže můžeš soupeřit s kamarády, rodinou nebo tvými novými festivalovými friends. My se tam ale taky zastavíme. Myslíš, že zvládneš porazit Miraie ve FIFA nebo Tomíka v NBA? 

HERNÍ ZÓNA

... zábava po celý den

Autogramiáda

Budeme s vámi celý den. Kdyby se vám ale nepodařilo nás odchytit kvůli fotce a podpisu třeba ve Fun Zóně, při přípravě drinků, při nějaké sportovní aktivitě, nebo jen tak v areálu MIRAI SUMMER FEST, stavte se v naší MIRAI Zóně mezi 17:15 - 18:00 na autogramiádu, kde to rádi napravíme.

HOST: Matěj Plšek

Po akustickém vystoupení bude pokračovat náš mlaďák a hvězda minulého ročníku Česko Slovensko má talent, Matěj Plšek. Nadaný hudebník vám zazpívá jak covery našich písní, tak i vlastní songy. Matěj je skvělý kluk, který rychle nabírá mnoho fanoušků napříč celou republikou, tak se přijďte podívat a zazpívat si s ním. Je to budoucí Karel Gott.

Matěj Plšek

MIRAI Zóna

Exkluzivní merch pro MIRAI SUMMER FEST 2024, kolekce k albu TOMODACHI, místo pro chill s kámoši a taky výstava autentických předmětů kapely. To vše najdeš v MIRAI Zóně! Přijď se podívat na mnoho dosud nepublikovaných fotek, uvidíš naživo taky Slavíky a Anděly a víc prozrazovat nebudeme :)

NEJEN MERCH

... nakupuj až do afterparty

Talk Show s kapelou MIRAI

Po šesté večer začíná jedinečná talk show s kapelou, během které se dozvíte odpovědi na otázky, na které jste se báli zeptat! Součástí je také originální Kolo smůly, díky němuž se kapela i fanoušci dostávají do neobvyklých situací. Chcete slyšet Tomíka zpívat summerlove jako Leoš Mareš nebo si zatančit romantický tanec s Miraiem? Tak si to nenechte ujít!

A KOLO SMŮLY

HOST: Adam Mišík

Jako druhý na naší hlavní stage vystoupí zpěvák a herec Adam Mišík! Letos vyprodal Roxy a příští rok se chystá na Forum Karlín. Vy máte nyní možnost si Adama poslechnout na SUMMER FESTU. Jeho hity jako BEZ TEBE, ZAPOMENOUT, NEDÁVÁM PÁTKY, DOTYKY nebo Prach určitě navodí tu správnou letní atmosféru.

Adam Mišík

Vína z moravského ráje

Potěšíme i ty, kterým pivo nechutná. Před festivalem jsme navštívili mnoho vinařství. AMONIT, který sídlí v malebné Lednici, jsme si zamilovali na první ochutnávku. Při důkladném koštování jsme vybrali ta nejlepší červená, bílá i růžová vína a budeme rádi, když nám přijdete říct, jestli vám naše selekce chutnala.

VÍNO AMONIT

kapela ochutnala, vypila a vybrala...

Prostě nejlepší jídlo!

Jídlo budeme mít jen to nejlepší, protože už roky jezdíme po republice a vybíráme si podniky podle Gastromapy Lukáše Hejlíka. Těšit se můžete na skvělou asijskou od Little Saigon, top pizzu z Pertho Raido, nejlepší burgery od Bob's Beef Burger, nebo třeba jenom hranolky od Tasty Fries. A taky nesmíme zapomenout na Los Churros, či kávičku od Upražena.

MIRAI kuchyně

jedinečný výběr pro vás

Puro Gelato

Zapomeňte na zmrzlinu, přijďte na pravé gelato! V horkých letních dnech bude potřeba nějaké ochlazení pro děti i dospělé, proto Mirai osobně vybral gelato, na které chodí v Praze nejraději. Vychutnejte si tak smetanové chutě tohoto skvostu různých i netradičních chutí, který je ozdobou našeho festivalu.

Gelato

...chuť, jakou jsi nezažil

Dej si jedno!

My sice nejsme velcí pivaři, na jedno si s vámi ale rádi zajdeme. A když pivo, tak si dáme rádi Extra Chmel od Staropramenu. Při náročném programu, jaký bude na SUMMER FESTECH, je potřeba dodržovat pitný režim. Zastav se proto do stánku pro nekompromisní hořké osvěžení a dej si jedno!

STAROPRAMEN

... celý den, tak opatrně

Excelentní drinky

Je libo Cuba Libre, Gin & Tonic, nebo něco úplně jiného? Jak jsme slíbili, tak splníme. Vymysleli jsme pro Vás skvělé drinky ve spolupráci se STOCK. Prostě letní drinky, které pijeme nejraději a pokud zrovna nebudeme za barem my, postarají se o vás jedině nejlepší barmani a barmanky.

MIRAI BAR

... až do rána

TOMBOLA

Během celého dne si od našich krásných hostesek můžete pořídit za pár korun los do tomboly, kterou vyhlásíme těsně před megakoncertem. Můžete vyhrát spoustu hodnotných a originálních cen. Tu hlavní ale nic nepřekoná. Pokud budete mít štěstí, vyrazíte na soukromý vyhlídkový let s pilotem Miraiem!

S MIRAIEM DO OBLAK

MIRAI MEGAKONCERT

Můžete se těšit na unikátní megakoncert kapely MIRAI, který jinde neuvidíte. Nezapomenutelná show plná známých hitů i nových písní z alba TOMODACHI se odehraje na velkolepé stage v plážovém stylu! Nebudou chybět ani speciální efekty jako konfety a ohně, tak si chyť místo v první řadě!

MEGAKONCERT

DJ AFTERPARTY S MIRAI

Velkým večerním koncertem kapely Mirai určitě akce nekončí, tak určitě nechoďte domů! Přišli byste o zlatou tečku za celým dnem, kterou bude afterparty, kde se všichni potkáme a dáme mejdan. O muziku se postará přímo kapela v rámci Mirai DJ setu.

MIRAI Playlist

PARTNEŘI

KOUPIT VSTUPENKY